PROJE:

LOKASYON:

YIL:

ARDEŞEN KAMP ALANI

Ardeşen / Rize /TÜRKİYE

2014

 

Ardeşen Kamp Alanı, Ardeşen’de doğa ile iç içe tasarlanmış kamp alanı projesidir. Yüksek kot farkı bulunan araziye, hem yerleşim planı hem de bungalovlar yerleştirilmiştir. Doğa ile bağı kopmayacak şekilde tasarlanan bungalovların ortak alanı olarak bir de restoran binası yapılmıştır.

 

PROJE:

LOKASYON:

YIL:

BOLU KÜTÜK EV PROJESİ

Bolu /TÜRKİYE

2015

Bolu’da bulunan araziye kütük yığma yapı olarak tasarlanmış konut projesidir. 3 kişilik bir ailenin talebi üzerine, yazlık ev olarak tasarlanan yapının projelendirmesi ve uygulaması tarafımıza aittir.

 

PROJE:

LOKASYON:

YIL:

EĞİL SOSYAL TESİSİ

Eğil/ Diyarbakır /TÜRKİYE

2013

 

Diyarbakır, Eğil’de kaymakamlık talebi üzerine yapılmış sosyal tesis projesidir. Kafe, restoran gibi ortak alanların yanında turistler için bungalovlarda projelendirilmiş ve uygulanmıştır.

 

PROJE:

LOKASYON:

YIL:

İNEGÖL KONUT PROJESİ

İnegöl/ Bursa/ TÜRKİYE

2016

 

İnegöl, Bursa’da göl manzaralı ve yüksek kotta konumlanan araziye yapılan konut projesidir. Proje ahşap yığma yapı olarak tasarlanmıştır. Proje ve uygulaması tarafımıza aittir.

 

PROJE:

LOKASYON:

YIL:

İZNİK KONUT PROJESİ

İznik/ Bursa/ TÜRKİYE

2017

 
MAREN+FINAL+EDIT-7.jpg

İznik, Bursa’da bulunan araziye yapılan konut projesidir. Yurtdışında yaşayan mal sahibinin yaz aylarında kullanmak üzere yaptırdığı proje ahşap yığma yapı olarak tasarlanmıştır. Proje ve uygulaması tarafımıza aittir.

 

PROJE:

LOKASYON:

YIL:

ŞİLE KONUT PROJESİ

Şile/ İstanbul/ TÜRKİYE

2019

 

Şile, İstanbul’da bulunan dükkan projesidir. 1+0 olarak tasarlanan proje ahşap yığma yapıdır. Proje ve uygulaması tarafımıza aittir.